גליה וינר - יעוץ והשמת בכירים

מיתוג עסקי, אינטרנט UX UI

גליה וינר - יעוץ והשמת בכירים

הרקע

גליה וינר יעוץ והשמת בכירים, היא חברת בוטיק עם ותק של מעל לעשור, באיתור והשמה של מנהלים בחברות ישראליות מובילות בתחומי ההי-טק, הפיננסים, התעשיה והעסקים הגלובאליים. החברה מתמחה בהשמת דרגי הניהול הבכירים ודרגי הבינייים של המנהלים (מנכ"לים, סמנכ"לים ומדווחים לסמנכ"לים) וכן באיתור של חברי דירקטוריון לחברות, כולל מומחים מתחומי עיסוקן. בנוסף, החברה מספקת שירותי יעוץ בנושאי הערכת מנהלים והנהלות - במסגרת תהליכי התייעלות, במהלך של שינוי אסטרטגי ולקראת מכירה/רכישה/הנפקה.
גליה וינר, מנהלת ובעלת החברה ביקשה לחדד את הזהות הדיגיטאלית שלה ולהשיק אתר אינטרנט חדש שיבליט את הערכים המוספים שלה וימצב את המותג ״גליה וינר״ כמותג מוביל בתחום היעוץ והשמת בכירים בישראל. גליה שואפת להרחיב את הפעילות שלה גם עם חברות בינלאומיות.


הפתרון

על מנת להבין את התחום ואת השוק בו פועלת גליה וינר, ערכנו תהליך אסטרטגי, שכלל מחקר שוק ובחינת מתחרים ישירים ועקיפים, זיהוי נקודות החוזק והחולשה של המותג ודיון בהזדמנויות ובחסמים שעומדים בפניו. ניסחנו את חזון העסק והבנו לעומק מהם הערכים המובילים של המותג. בעקבות התהליך האסטרטגי החלטנו על חלוקה למסלולי שירות, כך שמגוון השירותים אותם מעניקה גליה וינר יתבטא בכל מסלול בהרכב שונה ויהיה נהיר לקהל לקוחותיה. מכאן הדרך לאפיון אתר האינטרנט היתה ברורה ביותר. ביצענו אפיון של כל עמודי האתר (עברית ואנגלית) והענקנו לו עיצוב ייחודי ואלגנטי, שהמשיך את הקו העיצובי הקיים של המותג. שכתבנו וערכנו את הטקסטים של האתר ובנוסף תרגמנו אותם לאתר באנגלית. העיצוב הותאם באופן רספונסיבי הן למסכי מחשב (דסקטופ) והן למסכי טלפונים חכמים (מובייל). גליה וינר מיישמת בהצלחה רבה את אסטרטגיית השיווק שנקבעה כבר בשלבים הראשונים של העבודה והיא ממשיכה להוביל את תחום יעוץ והשמת הבכירים בהצלחה רבה.


צוות הובלת הפרוייקט

אסטרטגיה, עיצוב והובלת הפרוייקט: מיכל בן ארי

כתיבת תכנים: גליה וינר, מיכל בן ארי

תרגום לאנגלית: רתם אלטר

פיתוח האתר: דני שניידמן - TADAM

צילומי פורטרט: אילן בשור


רוצים לשאול שאלה או להתייעץ, כתבו לנו ונשמח לענות
מטעמי בטיחות, יש להזין קוד אימות מטה:
שלח