ענת קסטרו תכשיטים - שלך לנצח

מיתוג עסקי, דפוס

ענת קסטרו תכשיטים - שלך לנצח

האתגר
ענת קסטרו, חברת בורסת היהלומים ויהלומנית מעל ל-25 שנה, מתמחה במסחר באבנים קטנות ובינוניות. ענת החליטה להשתמש בידע המקצועי הרב שרכשה במהלך שנות עבודתה בבורסת היהולמים בישראל, בקשרי העבודה העמוקים שיש לה מתוקף עיסוקה עם ספקי חומרי הגלם בענף הצורפות והיהולמים ובגישה למכשור המקצועי ביותר, ולייצר ליין חדש של תכשיטי זהב משובצים ביהלומים ואבני חן. התכשיטים מיוצרים בהזמנה אישית ללקוחותיה בעיצובים ייחודיים ובדגמים חד פעמיים. ענת פונה לקהל לקוחות צעירות מחד, שזהו התכשיט הראשון שהן רוכשות (טבעות אירוסין, מתנת גיוס וכו׳) ולקהל נשים בוגרות יותר, המביאות עימן טעם אישי ומגובש. מטרת תהליך המיתוג היתה למצב את ענת קסטרו כתכשיטנית מובילה בענף היהלומים והתכשיטים וליצור קהל של עוקבות נאמנות למותג. בנוסף, נדרשנו ליצור שפה גרפית מיתוגית, שתלווה את המותג בכל נקודות המפגש עם הלקוחות (מארזים, שקיות, תעודות אחריות ואתר האינטרנט).

הפתרון
ענת עברה תהליך עסקי במקביל לתהליך האסטרטגי, בו בוצע מחקר שוק מעמיק, בדיקת מתחרים, פילוח והגדרה של קהלי היעד והבנת הצרכים של כל פלח שוק. מתוך התהליך התבהר לנו כי הערך הרגשי החזק ביותר שענת יכולה לייצר עבור לקוחותיה הוא תכשיט נצחי עם חוויית קניה ושירות אישית.
כל לקוחה רוצה להרגיש שהיא קנתה ׳פיס׳ ייחודי, לא אחד מ׳סטוק׳. היא רוצה תכשיט שיהיה נצחי, כזה שלא ׳ימאס׳ ושתוכל בבוא היום להוריש לביתה / כלתה. בנוסף, חשוב לה לקבל חוויית קניה מיוחדת ושירות אישי. הלקוחה צריכה להרגיש שהיא שותפה לתהליך יצירת התכשיט, החל בהגדרת התקציב, בחירת האבן וחומרי הגלם וכלה בעיצוב עפ״י טעמה האישי. התגליין (שורת המיצוב) שנבחר מבטא את כל הערכים האלו בשתי מילים בלבד, אך עם המון עוצמה: Eternally Yours - שלך לנצח!
בפתרון הגרפי עוצב לוגו, תחום במעגל הנצח ושפה גרפית רכה, התומכים במסר המרכזי. שילוב של גווני ׳פודרה׳ רכים ביחד עם הטבעת זהב בגוון אדמדם ובשילוב רקע שחור ודרמטי, יצרו מותג המשדר יוקרה ומקצועיות מחד ונשיות ורוך מאידך. בנוסף, ניסחנו ביחד עם ענת תעודת אחריות, אותה מעניקה ענת ללקוחותיה כחלק מהשירות המקצועי וההבטחה לתכשיט נצח.

צוות הובלת הפרויקט
ליווי עסקי וכתיבה שיווקית: שמרית הילל
אסטרטגיה, מיתוג וקריאטיב: מיכל בן ארי
 
רוצים לשאול שאלה או להתייעץ, כתבו לנו ונשמח לענות
מטעמי בטיחות, יש להזין קוד אימות מטה:
שלח