ספורט בראש - רשות הספורט ראש העין

מיתוג עסקי, דפוס

ספורט בראש - רשות הספורט ראש העין

האתגר

עמותת הספורט העירונית של ראש העין, הינה הגוף הרשמי בעל האחריות המקצועית לניהול והפעלת כל פעילויות הספורט בעיר. העמותה הוקמה במטרה להוות מטריה ארגונית להפעלת אגודות ספורט בענפים השונים וכמקור להקמת מתקני ספורט ייעודים. הקמת העמותה, אפשרה שיתופי פעולה עם גורמים עירוניים וגורמי חוץ נוספים לביצוע יוזמות עירוניות וארציות בתחומים מובילים, תוך טיפוח והעצמת הספורט העממי והתחרותי ותוך יצירת סביבה מזמינה לפעילות ספורטיבית ואורח חיים בריא.

האתגר שעמד בפנינו, היה לייצר מותג ספורט עירוני מוביל, הממוצב גבוה בתודעת הציבור ומסמל ערכים של מנהיגות, העצמה אישית ומקצועיות, מטפח כישורי חיים ומהווה מקור לגאווה מקומית. מטרת העל של תהליך המיתוג היא יצירת הזדהות וגאווה של קהל היעד עם ערכי המותג, כך שתיווצר המשוואה: ספורט בראש העין = הגוף המוביל את איכות החיים ותרבות הספורט בעיר.


הפתרון

על מנת ליצור מותג מזוהה עם ערכים אלו וכחלק מאסטרטגיית הטמעת המותג, החלטנו להעניק לו שם קליט וזכיר - ׳ספורט בראש׳. השתמשנו במילה ׳רשות׳ בשורת המיצוב (ה׳תג-ליין׳), על מנת לסייע במיצוב המותג כגוף המוביל את תחום הספורט בעיר. בנוסף, נבחרו 2 סלוגנים שילוו את פרסומי הספורט העממי והתחרותי:

  • מועדון ספורט ראש העין (עבור ענפי ספורט תחרותיים הממותגים כ׳מועדון׳)
  • מובילים ספורט בראש העין (עבור ענפי ספורט עממיים)

נוצרה זהות גרפית חדשה ובולטת, המאופיינת בפלטת צבעים רעננה, המבטאת ערכים של גיוון, חיות ושמחה. הזהות הגרפית החדשה באה לידי ביטוי בכל נקודות המפגש של המותג עם הציבור (שילוט, תחרויות, תלבושות וכו׳).

 

צוות הובלת הפרוייקט
מיתוג, אסטרטגיה ותכנים: מיכל בן ארי

 


רוצים לשאול שאלה או להתייעץ, כתבו לנו ונשמח לענות
מטעמי בטיחות, יש להזין קוד אימות מטה:
שלח