אורית רייטר - זוגיות טובה יותר

אינטרנט UX UI

אורית רייטר - זוגיות טובה יותר

האתגר

אורית רייטר החליטה לפתוח בקריירה עצמאית כמאמנת אישית לזוגות במשבר. עם ניסיון של למעלה מ 15 שנה באימון והנחייה בארגונים בעולמות של שיווק ומכירות, והכשרה מקצועית כמאמנת מוסמכת למנהיגות אישית ומצוינות, עם התמחות באימון זוגי, אורית החלה להנחות, להדריך ולאמן זוגות שנמצאים בנקודת משבר וכאלו שרוצים לשפר את איכות חייהם בתקשורת הזוגית שלהם לחיים טובים יותר עבורם. המוטו שלה הוא - לקחת את החוזקות שיש בכל אחד מאיתנו ולפתח אותן עוד. אורית החלה בתהליך המיתוג במטרה להבליט את הערכים שמנחים אותה ולהפוך אותם למסרים ׳שיווקיים׳ עבור לקוחותיה.


הפתרון

לאחר שיחות מעמיקות עם אורית והבנת ה׳אני מאמין׳ שלה, החלטנו להפוך את משפטי המפתח שהיא נוהגת להשתמש בהם, למסרים מובילים במיתוג שלה. ״להגיע לאמצע השווה; ליצור את הביחד; לחבר את הפאזל; ליצור מעגל שיחה; כששני הצדדים יפגשו באמצע יווצר עיגול״. המסרים הללו של אורית עובדו לכדי סמל של שני חלקי עיגול המתקרבים אחד לשני עד ליצירת העיגול השלם. ככל שמתקרבים למרכז המעגל, כך מתקרבים למהות הפנימית. המוטו של אורית תורגם לתג-ליין: ׳זוגיות טובה יותר׳. היא לא מציעה פתרון קסם או עולם מושלם, אלא שיפור הקיים והפיכתו למציאות טובה יותר לכל הצדדים. בחרנו בצבעוניות רכה ונעימה, כזו שתשרה רוגע על המתאמנים של אורית. בשלב הבא פיתחנו את השפה הגראפית - אייקונים עבור עשרת המפתחות לזוגיות טובה יותר ולשלוש חבילות המוצרים שהיא מציעה ללקוחותיה. עיצבנו מדריך לזוגיות טובה יותר, שעוטר באיורים קלילים וחביבים. השלב האחרון היה יצירת אתר האינטנרט ככלי שיווקי ומכירתי עבור אורית.

כיום אורית מאמנת עשרות זוגות שנמצאים בנקודת משבר, לשיפור חיי הזוגיות שלהם, ממקום של הקשבה, אמפטיה, כבוד לשונות של האחר, ושיקוף המסרים המהותיים שיש לשנות ומתן כלים מתאימים ליישום.


צוות הובלת הפרויקט

מיתוג ועיצוב גרפי: מיכל בן ארי, קרן ברקו

ייעוץ וליווי עסקי: מאיה אבירן

תכנות האתר: קובי באומן - Wize


רוצים לשאול שאלה או להתייעץ, כתבו לנו ונשמח לענות
מטעמי בטיחות, יש להזין קוד אימות מטה:
שלח