החבילה האדומה

כל מה שעסק בראשית דרכו צריך

החבילה האדומה
רוצים לצאת לדרך האדומה? לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן
החבילה האדומה
קודם כל מזל טוב! החלטתם להקים עסק חדש. יש לכם רעיון נפלא, יכולת מיוחדת ו׳רעל׳ של ניצחון בעיניים. אבל בעולם האמיתי והתחרותי שבו אנו פועלים, לצערנו זה לא מספיק. אתם מגלים במהרה שיש עוד עסקים רבים כמוכם, המציעים כמעט את אותו שירות, עם לא פחות התלהבות מכם ולפעמים גם במחירים אטרקטיביים משלכם.
מצד שני, אתם כרגע בשלב הקמת העסק. יש לכם הוצאות גדולות, עוד לא התחלתם להרוויח ובוודאי לא תוכלו להקצות משאבים גדולים לפרסום. ובכל זאת, כשאתם מגיעים לפגישות עם לקוחות פוטנציאליים, אתם רוצים להציג את עצמכם באופן המושך ביותר, להסביר מדוע חייבים לבחור רק בכם ולא במתחרים ולהשאיר חומר שיווקי מסקרן שימשיך את הקשר.
בדיוק עבורכם, יצרנו את החבילה האדומה - יש בה המון יצירתיות, תעוזה של עסק צעיר ותשוקה לעשייה.

מה תקבלו בחבילה:
כל תהליך מיתוג מתחיל בשלב אסטרטגי אותו נעבור ביחד יד ביד - נלמד את הרקע אודות העסק שלכם, נבין את השוק בו אתם פועלים, נחקור וננתח את המתחרים שלכם ואת קהלי היעד הפוטנציאליים, נמלא ביחד את מפת ה-SWOT ונמצא את הבידול, שייתן למותג שלכם ערך מוסף.
 
ומה עכשיו?
את כל המידע הזה תשאירו לנו. אנו נהפוך אותו לסיפור מותג מקורי ומשכנע, עם חזון, ערכים ומסרים מובילים, כך שאתם תוכלו לספר אותו שוב ושוב באוזני הלקוחות שלכם באותה התלהבות ולראות איך הוא מהלך עליהם קסם. לאחר מכן נפתח עבורכם שפה גרפית ייחודית, המתכתבת עם המסרים והערכים שהמותג מייצג.
השפה הגרפית תכלול: לוגו, בחירת צבעים מובילים, אלמנטים גרפיים שיהיו מזוהים עם המותג שלכם (פונטים, אייקונים, תמונות ורקעים שונים) וכמובן את כל ארגז הכלים שלכם כשאתם יוצאים לפגישה חשובה: כרטיסי ביקור, נייר לוגו, חתימת מייל, באנר לדף פייסבוק ותבנית אב למצגת.
 
וזה לא הכל…
נצייד אתכם גם בברושור תדמיתי, מעין פרופיל חברה, כתוב בצורה שיווקית ומוכרת ומעוצב עפ״י כל כללי השפה המותגית שזה עתה יצרנו.

* לחבילה האדומה ניתן להוסיף בניית אתר אינטרנט תדמיתי / מכירתי, עפ״י אפיון קצר של הצרכים שתגדירו.

רוצים לצאת לדרך האדומה?
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאןעבודות נבחרות

Experity - Customerize your business
Experity - Customerize your business

מיתוג עסקי, אינטרנט UX UI, דפוס
השוברטיאדה הישראלית
השוברטיאדה הישראלית

מיתוג עסקי, אינטרנט UX UI
רוצים לשאול שאלה או להתייעץ, כתבו לנו ונשמח לענות
מטעמי בטיחות, יש להזין קוד אימות מטה:
שלח