המלצות

כשאתם מרוצים, גם אנחנו :)

לקוחות ממליצים

המלצות
מיכל יקירה, אנחנו רוצים להודות לך מקרב לב על העבודה המשותפת והנהדרת, בה הובלת עבורנו את תהליך הבניה, העיצוב והחשיבה של הקמת אתר נרחב ומקיף לשוברטיאדה הישראלית לקראת שנתה ה- 14, שהתכנס לאתר שיווקי ועיצובי ברמה הגבוהה ביותר ובאיכות של קשר ושירות יוצאי דופן לטובה. התחלנו בהמשך לעבודה המשותפת שלך עם גליה וינר על בניית האתר המקצועי שלה בתחום השמת בכירים, יעוץ ומנטורינג בתחומי העסקים, ההיי-טק והארגונים. רז כהן, המנהל המוסיקלי וממייסדי השוברטיאדה הישראלית, רצה לשדרג ולהרחיב את אתר האינטרנט של ״השוברטיאדה הישראלית״, לאתר משמעותי שישקף את היקף הפעילות של 13 השנים שחלפו, ויראה את המגוון, ההישגים והרמה המקצועית של המפעל התרבותי החשוב כל כך - ״השוברטיאדה הישראלית״. מעבודתנו המשותפת אכן ברור לנו שאת היית האדם הנכון לחבור אליו- אישית ומקצועית. היית שותפה משמעותית שלקחה חלק בתהליך עימנו במקצועיות ובקשב רב, דרך עבודה על איסוף החומרים הרבים של שנות הפעילות הקודמות, דרך חיזוק המותג של ״השוברטיאדה הישראלית״,  הוספת חומרים רלוונטיים - ויזואלים ותוכניים, ובסופו של תהליך - בניה ועיצוב של אתר אינטרנט מצויין ויפה שעלה לאויר בחודש ינואר 2020, לקראת השוברטיאדה ה-14 שהתקיימה ברחבי הארץ. אנו רוצים להודות לך על מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, על שותפות ועל חברות אמיתית - שמחים כל כך על החיבור ביננו. נשמור על קשר וכמובן מעכשיו ואילך את השותפה שלנו תמיד ומדי שנה בעדכונים והרחבת האתר לקראת כל שוברטיאדה - שתתקיים מדי ינואר ופברואר בכל שנה. נשמח מאוד להמליץ עליך לכל מי שרוצה לבנות אתר אינטרנט, וכל מהלך שיווקי-עסקי-מיתוגי, כי את אשת מקצוע מעולה ויוצאת דופן אישית ומקצועית!
תודה רבה מקרב לב,
גליה וינר וד״ר רז כהן, ״השוברטיאדה הישראלית״

המלצות
פיינלי, אחרי קצת יותר משנה של עצמאות, החלטתי לתת לעצמי מתנה ולהתחדש לכבוד השנה החדשה ב״סיפור שלי״. לקח לי זמן להתחדד, לארוז, לשייף, לשנות, לדייק, להוסיף, לגרוע, להרים, להוריד, לעוף, לנחות ובסוף הוא נולד, הסיפור שלי: Emotional Content Solutions. תודה אחת, גדולה ומשמעותית במיוחד, לפרטנרית האולטימטיבית שעזרה לי בלידה הזו - בכישרון המיתוג והעיצוב המדהים שלה ועם חווית שרות יוצאת דופן, מיכל בן ארי. מדוייקת, ויזואלית, קונספטואלית, שיווקית, אסטרטגית, חולשת בחוזקה על שלושת ה-מ״מים: מכילה, מגיבה, מרגיעה, בקיצור - הכי בום בום.
אודליה זהר, Emotional Content Solutions

המלצות
חברת RGB החלה לעבוד כחברת המיתוג של "סימפוניה" לפני כשנתיים. RGB נבחרה מתוך תשע חברות מיתוג שבחנו לאורך שנה.
אני מבקש לציין שהחברה ובעיקר הגברת מיכל בן ארי מספקת לנו שירותי מיתוג שבהחלט עולים על הציפיות שלנו ומוכיחים את עצמם חודש בחודשו.
היצירתיות, המסירות, המקצועיות, הנדיבות והרגישות שמפגינה מיכל ועמיתיה הם יוצאים מן הכלל. לאורך כל התקופה יצרה החברה מיתוג מוצלח ומיוחד לסימפוניה. לאורך כל התקופה נענתה מיכל בן ארי באופן המקצועי והאנושי ביותר לכל הבקשות, השאלות וההתלבטויות שמעורבים בבניית מותג חדש. 
מעבר ליכולת המקצועית הגבוהה במיוחד שמפגינה החברה חשוב להדגיש את יחסי העבודה המצוינים והפוריים שאנו זוכים לקבל מ RGB. יחסי עבודה לא באים לידי ביטוי בתמחור או ראיון עבודה כזה או אחר אלא לאחר ניסיון אמיתי ולאורך זמן.  
במקרה של הגברת בן ארי ועמיתיה, זכינו בשותפות אמיתית מתוך רצון כנה לעזור לסימפוניה להצליח כמותג חדש בעיר שלא חוותה מסורת שכזאת. אני בטוח שכל מוסד שיחליט לעבוד עם RGB  יזכה לאותו היחס והתמיכה שלה אנו זוכים. ברור לי היום ש-RGB מבצעת את עבודתה ברמה הגבוהה ביותר שלה אפשר לצפות מאחריות שכזאת.
אני ממליץ בחום רב ואמונה מתוך נקודת השקפה מקצועית על מיכל בן ארי וחברת  RGB כחברת מיתוג.
ד"ר מאיר צרויה, מנהל סימפוניה - קונסרבטוריון ראש העין

המלצות
מיכל בן ארי חברתי מזה 20 שנים. לפני כשנה עמדתי בצומת דרכים לגביי המשך דרכי המקצועית כחברת בורסת היהלומים. הרגשתי שאני חייבת שינוי מקצועי ואכן הגיע הרגע, שבו הקמתי עסק לעיצוב וייצור תכשיטי יוקרה.
את הפגישה העסקית הראשונה קבעתי עם מיכל והיא הציתה בי את הדמיון העסקי וליוותה אותי בצורה צמודה בכל תהליך המיתוג וקביעת אסטרטגיית השיווק. מיכל התחברה ל DNA העסקי שלי במהרה וחיברה את הרעיונות למיתוג יוקרתי. מצאתי שיש לי חברה ולא פחות אשת מקצוע מהדרגה הגבוהה ביותר שקיימת בעולם המיתוג.
המשובים שאני מקבלת על המיתוג ודרכי השיווקית הם המחמאה הגדולה ביותר ולמיכל יש חלק גדול בכך. אני משוכנעת שמיכל נוגעת בשמים והמלאכים מכוונים את דרכה. מעבר לכך שהיא אישה עם נשמה ענקית שאני מאד אוהבת...
ענת קסטרו, מנכ״לית ׳ענת קסטרו תכשיטים - שלך לנצח׳.

המלצות
האישה שפיצחה את ה DNA האמיתי שלי. הרבה אנשים שואלים אותי מי עשה לי את המיתוג החדש לעסק, מיתוג שהוציא ממני את הטוב ביותר שקיים בי, עזר לי להגיע לרמות דיוק שלא הייתי בהן בעוצמות כאלה עד היום, שפה אחידה ומסר חזק מאוד. הפוסט הזה הוא כולו תודה לאישה שפיצחה יחד איתי את המותג שלי Red Frog - להוביל חדשנות ברשת ושמה מיכל בן ארי.
מיכל יקרה אין לי מילים לתאר כמה אני מודה לך, את נעימה, חייכנית, מקצועית מאוד, ממתגת על חלל, יצרנו יחד משהו מדהים, תודה תודה תודה על הכל והמשך הצלחה ענקית לשנינו.
אורי ישראל, מנכ״ל Red Frog - להוביל חדשנות ברשת

המלצות
הגעתי למיכל דרך חברה עם המלצה חמה – ״היא הכי טובה שיש!״. כבר בפגישה הראשונה הבנתי שאני בידיים טובות. אני ומיכל עברנו תהליך מיתוג ועיצוב מחדש יד ביד. מיכל מקצוענית מהשורה הראשונה, זמינה, קשובה ויחד עם זאת לא מאפשרת להתפזר. היא הובילה את התהליך בצורה מדויקת ומקצועית, בדקה כל הערה שלי (לא שהיו הרבה) וידעה לייצר את התוצרים המדויקים ביותר לעסק שלי – למי שאני. פגשתי בחיי הרבה בעלי מקצוע, חלקם טובים, חלקם פחות. אין לי ספק שמיכל היא מהמיוחדים והטובים שיש וזה בא לידי ביטוי בכל צעד שלקחנו. אני ממליץ בחום לכל אדם ובעל עסק להכיר את מיכל. אני בטוח איעזר בשירותיה שוב בעתיד.
ארז מזרחי, מנכ״ל ׳להמשיך מחדש - השינוי מתחיל בי׳

המלצות
מיכל יקירה,
אני רוצה להודות לך מקרב לב על העבודה המשותפת והנהדרת - בה הובלת עבורי ואיתי תהליך אסטרטגי, שיווקי ועיצובי ברמה הגבוהה ביותר ובאיכות של קשר ושירות יוצאי דופן לטובה.
התחלנו בעקבות שידוך והמלצה של חברה משותפת. אני רציתי לעדכן ולקדם את הזהות הדיגיטלית שלי, לחזק את המותג שלי ולקדם את המיצוב שלי על מנת לקדם את הפעילות העסקית להצלחה גדולה יותר בהמשך. מעבודתנו המשותפת אכן ברור לי שאת היית האדם הנכון לחבור אליו - אישית ומקצועית.
הובלת אותי במקצועיות ובקשב רב, דרך עבודה על האסטרטגיה של העסק שלי, בתחום השמת בכירים ויעוץ למנהלים וארגונים, דרך חיזוק המותג שלי, בניית אסטרטגיה שיווקית ובסופה בניה ועיצוב של אתר אינטרנט מצויין שעלה בימים אלה לאויר.
אני רוצה להודות לך על מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, על שותפות ועל חברות אמיתית - אני שמחה מאוד על החיבור שנוצר בינינו. נשמור על קשר וכמובן מעכשיו ואילך - את המומלצת הראשית שלי בתחומי העיסוק שלך.
גליה וינר - יעוץ והשמת בכירים, מנכ״לית

המלצות
בתור יועצת עסקית בכירה ומנהלת מערך של יועצים עסקיים, אני עוסקת רבות בין השאר בליווי עסקים בתהליכי מיתוג על מרכיביהם השונים.
את מיכל אני מכירה שנים רבות בתור אשת מקצוע איכותית ורצינית ועל כן בחרתי בה כסוכנות המיתוג המומלצת עבור העסקים שאני מלווה. בשנים האחרונות הפניתי אליה מספר רב של לקוחות, כולם ללא יוצא מן הכלל היו מרוצים ביותר מהשירות המצוין שקיבלו, כולל כאלה שנכוו בעבר מתהליכי מיתוג פחות מוצלחים ויצאו עם חוויה מתקנת. 
מיכל בולטת בהיותה אשת מיתוג בעלת חשיבה אסטרטגית, דבר המהווה ערך מוסף משמעותי ללקוחותיה, משלבת יכולת לראיה כוללת של צרכי הלקוח לצד הבנה והקפדה על אחרון הפרטים הקטנים. 
יצירתית ותורמת רעיונות משל עצמה, בעלת מודעות אסטטית גבוהה ומגישה תוצרים ברמה מקצועית ומדויקת. תמיד תהיה מוכנה לעשות מעל ומעבר ולא מוותרת עד שהלקוח מרוצה ושלם עם התוצאה. היא בעלת יחסי אנוש ותקשורת בינאישית מעולה ויודעת להוביל את הלקוח בצורה חכמה בתהליכי קבלת ההחלטות.
אציין כי נחשפתי מתוף עיסוקי למספר רב של אנשי מקצוע העוסקים במיתוג, וללא ספק מיכל היא בשורה הראשונה של אנשי המקצוע הטובים ביותר שניתן למצוא בתחומה.
מאיה אבירן, יועצת עסקית בעלת חברת הייעוץ Strategica

המלצות
כשהקמתי את החברה שלי, אחרי מספר שנים כעצמאית, היה לי ברור שאני הולכת לטוב ביותר. היות שהחברה שלי - Experity מספקת ייעוץ ופתרונות לניהול חווית לקוח, חיפשתי חברת מיתוג שתהיה איתי באותו ראש - שתבין גם באסטרטגיה, במיתוג, בשיווק, בגרפיקה,... בחוויה. אחרי שחיפשתי לא מעט, הגעתי למיכל, בעקבות המלצה. מהרגע הראשון שנפגשנו - ידעתי שהיא בדיוק מה שאני מחפשת. 
החיבור של האנושיות עם המקצועיות, האסטרטגיה עם הפרקטיקה - היו מבחינתי שילוב מנצח. התוצאות היו מדהימות. מיכל היתה איתי לכל אורך התהליך, הביאה הצעות, רעיונות, גישות, חלופות, שינתה ושוב השקיעה - הכל כדי שהמיתוג יהיה מדוייק. בתוך כל תהליך המיתוג הייתי גם צריכה להיערך לכנס חשוב - וגם בזה, מיכל היתה שם איתי ובשבילי. תקתקה את כל העבודה, מאוד פרקטית ומקצועית.
התגובות על המיתוג ועל החומרים היו נהדרות. אני יותר ממליצה לכל מי שמחפש שותף לדרך בנושא גיבוש והכנת המיתוג, העיצוב והחומרים - אל תתלבטו. עם מיכל אתם בידיים מצויינות. בהצלחה!
דורית שר, מנכ״לית Experity - Customerize your business

המלצות
נחשפתי ליכולותיה של מיכל לגמרי במקרה, בשעה שפתחתי חברה חדשה וחיפשתי מעצבת וממתגת למיתוג החברה. פגשתי חבר נעורים שהתגאה בלוגו החדש שלו- "תראה" , הוא אמר, "הלוגו החדש שלי ממש מזכיר אותי, תראה את הזהות המוחלטת בינינו – המשקפיים, השיער הג'ינג'י"!
לאחר שקיבלתי ממנו את פרטיה של מיכל, קבעתי עמה פגישת היכרות. למדתי להכיר אשה עדינה, צנועה, מקצוענית, מדויקת, כשרונית, יצירתית, חושבת מחוץ לקופסה, פרפקציוניסטית, מעצבת וממתגת בחסד עליון.
כמובן שלאחר שנשביתי בקסמיה, יצאנו למסע משותף שבסופו של תהליך נולד ספר מותג שהלך והתפתח, וכלל – לוגו, כרטיס ברכה לשנה טובה, עיצוב אתר, עיצוב חומרים שיווקיים נוספים ועוד.
היכולת של מיכל להבין מי אתה, מה יכולותיך, מה המוצר שאותו אתה מוכר ולבטא את כל זה בשפה גרפית נקיה, עדינה ופשוטה, מייחדת אותה מהאחרים.
אני ממליץ לכל דורש, בחום רב, על שירותיה של מיכל בן ארי כמעצבת וכממתגת.
רונן ולפיש, מנכ"ל Marsys Solutionsהמלצות
היתה לי הזכות לעבוד עם מיכל בן ארי. בשנים 2009- 2016 הובלתי את פורום נשים ראש העין, פורום עירוני גדול ומשמעותי בעיר ומיכל עבדה איתי ולצידי לאורך כל השנים האלו, תוך כדי הקשבה ורגישות למגוון הצרכים והרצונות שלנו. מיכל פיתחה שפה ויזואלית ייחודית לפורום נשים ושפה זו היתה שזורה לאורך כל השנים ומיתגה את הפורום כארגון יצירתי, חדשני, ומשקף את העשייה שלו אך לא מאפיל עליה. מיכל גם יצרה ויזואל לתפיסה חדשה שהכנסנו לעיר 'עיר ידידותית לנשים’. העבודות של מיכל יפהפיות, מדויקות, יצירתיות. אני מאחלת לעצמי לעבוד איתה בהמשך.
אורלי מונק, יועצת ארגונית, לשעבר יו״ר פורום נשים ראש העיןהמלצות
הפנים החדשות של העסק שלי… זהו חברים, ה ת ח ד ש ת י !!! 5 חודשים של השקעה ומחשבה בידיה הנאמנות והמקצועיות של אחת המעצבות והממתגות הכי מוכשרות בעיני מיכל בן ארי, האחת והיחידה עבורי, שפיצחה את הקוד הסודי באופן ייחודי ומדויק לערכים ולמסרים שאותם אני מביאה לעולם העסקי שלי.
מתרגשת ומודה לפנים החדשות, שמשקפות את מי שאני. כשאני רואה את התוצר הסופי אני מבינה יותר מתמיד, עד כמה אני מחוברת ליעוד שלי והתשוקה היא חזקה לעשות מתוך שליחות, נתינה ואהבה לבריות.
אורית רייטר - זוגיות טובה יותר

המלצות
היה כיף גדול לעבוד עם מיכל על תהליך המיתוג של Wander-Words. היא חקרה אותי מהצבעים האהובים עליי, דרך ערכי הליבה וקהלי היעד של העסק שלי כמתרגמת וכותבת, והעלתה רעיונות מקסימים ויצירתיים שתאמו להפליא את האישיות הססגונית שלי ואת החזון של האתר שלי. הבחירה מבין האפשרויות שפרשה בפניי היו קשות, וגם כשהיו לי הערות ותיקונים היא ידעה תמיד לחזור אליי עם הבחירה הנכונה ביותר עבורי. תענוג להשתמש בחומרים שהכינה לי, מכרטיס הביקור ועד נייר המכתבים, מהמצגת שמלווה אותי בכל בכל הרצאה בארץ ובחו"ל, וכמובן בחומרים לאתר האינטרנט.
אינגה מיכאלי, מנכ״לית Wander Words - Writing the globe

רוצים לשאול שאלה או להתייעץ, כתבו לנו ונשמח לענות
מטעמי בטיחות, יש להזין קוד אימות מטה:
שלח