החבילה הכחולה

לעסקים ששלמות היא ברירת
המחדל שלהם

החבילה הכחולה
רוצים לצאת לדרך הכחולה? לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן
החבילה הכחולה
לעסקים ששלמות היא ברירת המחדל שלהם
אנחנו מכירים אתכם. כי אנחנו בדיוק כמוכם - פחות ממושלם זה לא זה. אתם רוצים לקחת את העסק שלכם עשרה צעדים קדימה וברור לכם ששינוי קוסמטי בלבד לא יעשה את העבודה. אתם רוצים שם קליט למותג שלכם ותג-ליין, שמייצרים ערך ומעבירים מסר ובמקביל, לפתח מסלולי שירות ומוצרים חדשים שיקלו עליכם את תהליך המכירה.
בדיוק עבורכם, יצרנו את החבילה הכחולה - יש בה מעוף, חזון וראייה לטווח הרחוק. היא לא נעצרת באופק, אלא ממשיכה ומתפתחת עם הזמן.

אז מה תקבלו בחבילה:
כל תהליך מיתוג מתחיל בשלב אסטרטגי אותו נעבור ביחד יד ביד - נלמד את הרקע אודות העסק שלכם, נבין את השוק בו אתם פועלים, נחקור וננתח את המתחרים שלכם ואת קהלי היעד הפוטנציאליים, נמלא ביחד את מפת ה-SWOT ונמצא את הבידול, שייתן למותג שלכם ערך מוסף.
 
ומה עכשיו?
את כל המידע הזה תשאירו לנו. אנו נהפוך אותו לסיפור מותג מקורי ומשכנע, עם חזון, ערכים ומסרים מובילים, כך שאתם תוכלו לספר אותו שוב ושוב באוזני הלקוחות שלכם באותה התלהבות ולראות איך הוא מהלך עליהם קסם. לכל סיפור טוב יש שם וכותרת ולכן נמציא עבורכם שם קליט ותג-ליין (סלוגן) שימצו את כל סיפור המותג במספר מילים בודדות וייצרו ערך עבור הלקוחות שלכם.
אתם אולי יודעים בדיוק אילו שירותים אתם מספקים, אבל לפעמים רק הדרך שבה אתם מציגים אותם, היא המשכנעת את הלקוח שלכם לרכוש מכם. על כן נפתח ביחד איתכם סל שירותים ומוצרים אטרקטיביים וארוזים היטב, כדי שיהיה לכם כמה שיותר קל למכור ולהזרים הכנסות לעסק.
לאחר מכן נפתח עבורכם שפה גרפית ייחודית, המתכתבת עם המסרים והערכים שהמותג מייצג.
השפה הגרפית תכלול: לוגו, בחירת צבעים מובילים, אלמנטים גרפיים שיהיו מזוהים עם המותג שלכם (פונטים, אייקונים, תמונות ורקעים שונים) וכמובן את כל ארגז הכלים שלכם כשאתם יוצאים לפגישה חשובה: כרטיסי ביקור, נייר לוגו, חתימת מייל, באנר לדף פייסבוק ותבנית אב למצגת.
 
וזה לא הכל…
נצייד אתכם גם בברושור תדמיתי, מעין פרופיל חברה, כתוב בצורה שיווקית ומוכרת ומעוצב עפ״י כל כללי השפה המותגית שזה עתה יצרנו.

* לחבילה הכחולה ניתן להוסיף בניית אתר אינטרנט תדמיתי / מכירתי, עפ״י אפיון קצר של הצרכים שתגדירו.

רוצים לצאת לדרך הכחולה?
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאןעבודות נבחרות

גליה וינר - יעוץ והשמת בכירים
גליה וינר - יעוץ והשמת בכירים

מיתוג עסקי, אינטרנט UX UI
השוברטיאדה הישראלית
השוברטיאדה הישראלית

מיתוג עסקי, אינטרנט UX UI
רוצים לשאול שאלה או להתייעץ, כתבו לנו ונשמח לענות
מטעמי בטיחות, יש להזין קוד אימות מטה:
שלח