אודות

מי אנחנו ומי האני מאמין שלנו

אודות RGB

אודות
אודות
אודות
 RGB נולדה מתוך הבנת הצורך של עסקים, חברות וארגונים בעידן הגלובלי והתחרותי, לבדל את עצמם מעסקים מתחרים וזאת בעזרת תהליך מיתוג, שייתן ערך ממשי ללקוחותיהם וייצור זהות נבדלת וייחודית למותג. מיתוג הוא שפה ללא מילים, הוא אמירה חדה ומדויקת, תוך שימוש בצבע ובצורה.
 
מי בכלל צריך מיתוג?
כאשר אתם מוכרים שירות או מוצר מסויים, אתם למעשה מתחרים בעוד מאות או אלפי עסקים דומים, אשר מוכרים את אותו שירות / מוצר בדיוק. במצב זה ניתן להשוות את המוצר שלכם אחד לאחד אל מול מוצר מתחרה ולבדוק האם הוא איכותי, יקר או זול. כאשר אתם מוכרים מותג, אתם מוכרים ערך מוסף ללקוחותיכם. אם הערך אותו אתם מוכרים עונה גם על צורך של הלקוחות שלכם בו - יש לכם ׳בינגו׳. המותג שלכם יוצא ממעגל התחרות, מכיוון שהערך הזה חשוב ללקוחות שלכם הרבה יותר מאשר טיב המוצר או המחיר. לדוגמא - חברת ׳אפל׳ איננה מוכרת סמארטפונים, טאבלטים ומחשבים. כשאנחנו קונים מוצר של ׳אפל׳ אנחנו קונים חדשנות, פרפקציוניזם, עיצוב, יוקרה והכי חשוב - חברות בקהילה סגורה וייחודית. בעד הערכים הללו אנחנו מוכנים לשלם הרבה מאד כסף, בעוד שאם נשווה את מוצרי החברה למוצרים מתחרים, נגלה פער מחירים גדול ולא תמיד איכות שעולה על מוצרי המתחרים.

הרבה מעבר למהפך קוסמטי
אנחנו ב RGB יודעים, שמיתוג הוא לא רק ׳מהפך קוסמטי׳. 20 שנות ניסיון לימדו אותנו שאין מקום בעולם הזה לשטחיות. מי שמחפש פתרונות ׳קסם׳ זולים, לא יצליח ליצור לעצמו מותג בעל ערך וספק אם יוכל לעמוד בתחרות העזה מול מותגים חזקים אחרים. אנחנו מציעים לכם פתרון מקיף ומלא, הכולל תהליך אסטרטגי, כתיבת תכנים שיווקיים ועיצוב שפה גרפית מושכת, שמשלימה את התמונה.

האנשים שמאחורי RGB
את RGB מובילה מיכל בן ארי, בעלת ניסיון רב שנים בניהול מותגים גדולים (פז, טמפו, מגדל, בזק, עיריית ראש העין). למיכל יש כישרון יוצא מן הכלל להפוך את האסטרטגיה לרעיונות ולמילים ומהם לשפה גראפית מושכת, רעננה ובלתי נשכחת, שמתמצתת בתוכה את מהות המותג. מחברה קמעונאית ועד סטרט-אפ, מעסק קטן ועד שירות מוניציפלי, כל עסק יקבל אצל מיכל בן ארי את השירות המקצועי ללא פשרות. בוגרת לימודי תקשורת חזותית במכללת ויטל (שנקר), למדה אמנות במדרשה לאמנות בית ברל ועוסקת בנוסף באמנות רב תחומית.
לצד מיכל בן ארי עומד צוות מקצועי של מומחים בתחום האסטרטגי-שיווקי, כותבי תוכן וקופירייטרים שנונים ומעצבים בעלי טעם משובח וידי זהב. בנוסף, אנו נמצאים בקשר שוטף עם כל ספקי השירות להם תזדקקו להשלמת המיתוג: בתי דפוס, אנשי תכנה, צלמים ועורכי וידאו.

נשמח להוביל גם את העסק שלכם אל הפסגה של עולם המותגים ולייצר עבורכם מותג, שיגלם בתוכו את ערכי החברה, האישיות שלכם והערך המוסף שאתם מביאים. מוכנים לצאת לדרך? לקביעת פגישת היכרות לחצו כאן
רוצים לשאול שאלה או להתייעץ, כתבו לנו ונשמח לענות
מטעמי בטיחות, יש להזין קוד אימות מטה:
שלח